W dniu 10 października 2019 roku przedszkolaki z grupy I odwiedziły Ośrodek Szkolenia Kierowców „Orzeł” znajdujący się niedaleko przedszkola, w którym pracuje Tata naszej Emilki. Dzięki uprzejmości Pana Roberta Seweryna dzieci poznały pracę instruktora nauki jazdy, a także poznały wygląd samochodu. Podczas spotkania dzieci mogły zobaczyć salę wykładową, rozwiązywać drogowe zagadki, a także usiąść za kierownicą prawdziwego samochodu. Wszystkie te doświadczenia pozwoliły dzieciom utrwalić znajomość zasad bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym. Również panie zaprezentowały swoje umiejętności jako kierowcy. Na koniec spotkania na dzieci czekała miła niespodzianka od Taty Emilki w postaci lizaków i naklejek ze znakami drogowymi. A po powrocie do przedszkola wszystkie auta poszły w ruch i nasza sala zamieniła się w prawdziwą autostradę! Dziękujemy Panu Robertowi za tak owocne spotkanie!

mgr Beata Madej

Święto chłopców 30 września. Ten dzień był szczególny dla chłopców z naszej grupy. Dziewczynki wręczyły im upominki, złożyły życzenia, uściskały. Nie zabrakło także wspólnych zabaw i zdrowego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

lic. Ilona  Żerebecka

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, która właśnie zawitała do naszego przedszkola. Pani Jesień przybyła do naszych dzieci z koszem pełnym darów sadu, lasu i ogrodu, które na zajęciach pomogły w rozwiązywaniu jesiennych zagadek. Dzieci segregowały i przeliczały kasztany, orzechy, żołędzie. Pląsom i zabawom towarzyszyła muzyka i jesienne piosenki. Dzień upłynął w miłym nastroju, a kącik przyrodniczy wzbogacił się o dary jesieni. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

lic. Ilona Żerebecka

20 września to Dzień Przedszkolaka. Tego dnia nasze kochane dzieci po raz pierwszy świętowały swój dzień. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zajęciach, które wywołały na buziach mnóstwo uśmiechu. Były tańce oraz wspólne śpiewanie. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka, a także o obowiązkach. Było wesoło i kolorowo. Ta wyjątkowa chwila została uwieczniona na zdjęciach. Zapraszamy do obejrzenia.

lic. Ilona Żerebecka

Grupa I to najmłodsze dzieciaki w przedszkolu. Najmłodsze, ale za to bardzo dzielne. Za nimi pierwsze dni w przedszkolu. W tym czasie dzieci zapoznały się ze swoimi paniami, poznały nowych kolegów i nowe koleżanki, oswoiły się ze swoją salą i nowymi zabawkami. Zwiedziły także przedszkole. Przedszkolaki uczestniczyły w pierwszych zajęciach dydaktycznych, zrobiły także pierwszą pracę plastyczną. Wzięły także udział w zajęciach z języka angielskiego i rytmiki, a także w gimnastyce i zajęciach sportowych z piłkami na auli przedszkolnej. Bawiły się także w przedszkolnym ogrodzie. Dzieciaki śpiewają, tańczą, rysują i budują z klocków. Znają też Kodeks Przedszkolaka i zasady bezpieczeństwa podczas zabawy.

Kochani Rodzice! Trzymajcie za nas kciuki przez cały rok!

mgr Beata Madej