„Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy” - z takim hasłem i uśmiechem na twarzy dzieci z grupy VII obchodziły Dzień Uśmiechu. W tym dniu przedszkolaki starały się przez cały dzień utrzymać wspaniały humor i uśmiech na twarzy. Symbolem tego dnia jest żółta, uśmiechnięta buźka, dlatego każde dziecko miało szansę zrobić swoją małą, żółtą, uśmiechniętą buźkę. Na dzieci czekało również wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Był to naprawdę radosny dzień i oby uśmiech gościł na twarzach naszych  przedszkolaków każdego dnia.

mgr Klaudia Osińska

W dniu 2.10.2020 r. grupa VIII wraz z całą społecznością przedszkolną świętowała Światowy Dzień Uśmiechu. Symbolem tego dnia jest uśmiechnięta buźka, która towarzyszyła nam podczas wspólnych zabaw. Na twarzach dzieci zagościł uśmiech od ucha do ucha, gdyż był to naprawdę wesoły dzień. Życzymy więc sobie, aby ten uśmiech jak najczęściej gościł na twarzach naszych przedszkolaków i wszystkich ludzi na całym świecie.

mgr Justyna Krzemień

Tegoroczny Dzień Przedszkolaka w grupie VIII obchodziliśmy równolegle z Urodzinami Pawełka. Dekoracje sali w postaci baloników i serpentyn wprowadziły atmosferę Święta i radosnej zabawy. Ten dzień na pewno będzie kojarzył się naszym Przedszkolakom z kolorami chusty animacyjnej, dziecięcymi przebojami, balonikami i gwizdkami, ale też ze słodkim co nieco. Życzymy Pawełkowi i pozostałym Przedszkolakom, żeby zawsze dobrze się czuli w przedszkolu i przychodzili do przedszkola z radością i entuzjazmem!

mgr Justyna Krzemień

Dzień Przedszkolaka został ustanowiony, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma dostarczyć dzieciom okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Tego dnia dzieci zostały zaproszone do wspólnych zabaw tanecznych przy ulubionych piosenkach, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z torem przeszkód.  Na zakończenie wspólnych, radosnych zabaw Przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz odznaki Super Przedszkolaka.

mgr Magdalena Galant

W dniu 15.09.2020 r. grupa VIII wraz z całą społecznością przedszkolną przystąpiła do obchodów dnia kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi oraz zabawy! W związku z tym symboliczna kropka towarzyszyła nam przez cały dzień podczas pobytu w przedszkolu, stanowiąc inspiracje do zabawy, tworzenia i działania.

mgr Justyna Krzemień

Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze pomysły wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Tego dnia dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Nasze karty pracy również wypełnione były kolorowymi kropkami. Za pomocą farb stworzyliśmy fantazyjny obraz, a na koniec zrobiliśmy sesję zdjęciową upamiętniającą to wspaniałe święto. Było kolorowo  i radośnie!